ATVIRŲ DURŲ DIENOS!!!

Maloniai kviečiame būsimuosius pirmokėlius ir jų tėvelius apsilankyti mūsų progimnazijoje:

2018 m. vasario 19 d. 1000val. – l/d „Rasytė“, l/d „Žingsnelis“ (I gr.) ugdytiniai ir kiti pageidaujantys mokytis.
2018 m. vasario 20 d. 1000val. – l/d „Žvangutis“, l/d „Žingsnelis“ (II gr.) ugdytiniai ir kiti pageidaujantys mokytis.

2018 m. vasario 28 d. 1800 val. aktų salėje vyks būsimų pirmokų ir priešmokyklinukų tėvelių, mokytojų bei mokyklos administracijos susitikimas.


Gerbiami būsimų penktokų tėveliai,

2018 m. kovo 7 d. 1800 val. progimnazijos aktų salėje vyks mokyklos administracijos, mokytojų ir specialistų susitikimas su būsimųjų penktokų tėveliais.

Mokyklos administracija

Informacija apie priėmimo tvarką

Mokslo ir žinių šventė Mokslo ir žinių šventė Mokslo ir žinių šventė Mokslo ir žinių šventė Mokslo ir žinių šventė Mokslo ir žinių šventė

2017 metų rugsėjo pirmosios rytas išaušo šiltas, bet grasinantis lietaus debesimis. Tačiau Tado Ivanausko progimnazijos bendruomenės šventinės nuotaikos tai nei kiek nesugadino. Pirmąją mokslo metų dieną susirinko itin gausus pirmokų ir penktokų būrys, smalsiai dairėsi ikimokyklinukai, paskutinį rugsėjį šioje mokykloje sutiko aštuntokai. Visus pasveikino mokyklos direktorius Sigitas Alubauskas, Kauno Šventosios Dvasios Šilainių parapijos klebonas Žydrūnas Paulauskas, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto santakos policijos komisariato veiklos skyriaus vyriausiasis tyrėjas Julius Lengvelis, mokyklos Mokinių taryba bei pirmokėliai. Na, o Kauno Kazio Binkio teatro trupės personažai- Raganiukė ir jos linksmasis Varnas - nuotaiką skaidrino linksmomis dainelėmis bei žaidimais. Kitų klasių mokiniai šventinę dieną paminėjo su savo klasių vadovais.

Turiningų naujų mokslo metų!