en

Kauno miesto mokyklų mokinių 5-12 klasių šaškių sporto žaidynės Kauno miesto mokyklų mokinių 5-12 klasių šaškių sporto žaidynės Kauno miesto mokyklų mokinių 5-12 klasių šaškių sporto žaidynės Kauno miesto mokyklų mokinių 5-12 klasių šaškių sporto žaidynės

Technikos Profesinio Mokymo Centre kovo 13 d. vyko Kauno miesto mokyklų mokinių 5-12 klasių šaškių sporto žaidynės. Dalyvavo 9 komandos: Rasos gimnazija, Technikos profesinio mokymo centras, Jono Pauliaus II gimnazija, Lietuvos Sveikatos mokslų universiteto gimnazija, Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija, Aleksandro Puškino gimnazija, Santaros gimnazija, Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras, Tado Ivanausko progimnazija. Sveikiname mūsų komandą, laimėjusią 1-ąją vietą. Komandą sudarė: 8b klasės mokinys Justas Pileckas, 7d klasės mokinys Augustas Petrusevičius, 7c klasės mokinė Greta Stunžytė, 5b klasės mokinė Gabija Armanavičiūtė. Gabija Armanavičiūtė žaidė berniukų lentoje ir visas partijas laimėjo. Linkime mūsų komandai sėkmės Lietuvos mokyklų mokinių sporto žaidynėse.