en

Sėkmingas dalyvavimas tarptautinėje jaunųjų tyrėjų konferencijoje ,,Iššūkis tyrėjams“  Loreta Bulotienė  Balandžio 18 dieną  Kauno ,,Santaros“  gimnazijoje tarptautinėje jaunųjų tyrėjų konferencijoje ,,Iššūkis tyrėjams“ dalyvavo, savo tyrimus pristatė net trys mūsų mokyklos komandos. Svetimybių vartojimo dažnumą savo bendraamžių kalboje tyrė ir tyrimo rezultatus pristatė 8 c klasės Kotryna Jaroslavaitė bei Miglė Grigaitytė ( mokytoja L.Bulotienė). Istorijos mokytojai Birutei Čiegienei patariant 8 C klasės mokinės Austėja Milaševičiūtė, Laura Slavikaitė bei Austė Pangonytė pristatė pranešimą ,,Mokinių požiūrio į vertybes tyrimas“. Na, o pranešimą ,,Iškilios asmenybės, gyvenusios Kaune XIX- XXa.“ skaitė 8 b klasės mokinės Patricija Viliušytė bei bei Smiltė Šileikytė ( mokytoja Dalia Paliackienė). Nors mūsų mokyklos mokinės buvo jauniausios tarp dalyvių, tačiau jų darbai buvo puikiai įvertinti, mergaitės pelnė specialius apdovanojimus. Balandžio 18 dieną Kauno ,,Santaros“ gimnazijoje tarptautinėje jaunųjų tyrėjų konferencijoje ,,Iššūkis tyrėjams“ dalyvavo, savo tyrimus pristatė net trys mūsų mokyklos komandos. Svetimybių vartojimo dažnumą savo bendraamžių kalboje tyrė ir tyrimo rezultatus pristatė 8 c klasės Kotryna Jaroslavaitė bei Miglė Grigaitytė ( mokytoja L.Bulotienė). Istorijos mokytojai Birutei Čiegienei patariant 8 C klasės mokinės Austėja Milaševičiūtė, Laura Slavikaitė bei Austė Pangonytė pristatė pranešimą ,,Mokinių požiūrio į vertybes tyrimas“. Na, o pranešimą ,,Iškilios asmenybės, gyvenusios Kaune XIX- XXa.“ skaitė 8 b klasės mokinės Patricija Viliušytė bei bei Smiltė Šileikytė ( mokytoja Dalia Paliackienė). Nors mūsų mokyklos mokinės buvo jauniausios tarp dalyvių, tačiau jų darbai buvo puikiai įvertinti, mergaitės pelnė specialius apdovanojimus.