Būsimų pirmokų tėvų dėmesiui

Skelbiame informaciją apie būsimų pirmokų komunikacinių gebėjimų patikrinimo datą ir laiką. Sąrašą rasite čia. Jei turite klausimų, galite skambinti telefonu 8 37 360245 (progimnazijos raštinė).

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Indrė Kondrotienė

Džiaugiames Džiaugiames Džiaugiames Džiaugiames

Vasario 28 d. mūsų progimnazijoje vyko Kauno miesto mokyklų 3-4 klasių mokinių “Drąsūs, stiprūs, vikrūs” sporto žaidynės. Dėl čempiono vardo varžėsi trys stipriausios komandos tai, Milikonių progimnazijos, A.Stulginskio mokyklos – daugiafunkcio centro ir Tado Ivanausko progimnazijos komandos. Varžybose vyko atkakli kova, tačiau fortūna nusisuko nuo mūsų . Po gražios ir atkaklios kovos mūsų komanda iškovojo II vietą, A.Stulginskio mokykla - daugiafunkcis centras užėmė III vietą, o nugalėtojais tapo Milikonių progimnazija. Nuoširdžiai džiaugiamės ir sveikiname mūsų komandą ir linkime sportinės sėkmės.