en

Kvietimas į bendruomenės sporto šventę


Informacija dėl 2% pajamų mokesčio paramos skyrimo


 

Būsimų pirmokų tėvų dėmesiui

Skelbiame informaciją apie būsimų pirmokų komunikacinių gebėjimų patikrinimo datą ir laiką. Sąrašą rasite čia. Jei turite klausimų, galite skambinti telefonu 8 37 360245 (progimnazijos raštinė).

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Indrė Kondrotienė

Sveikiname viktorinos „Protų mūšis – 2019“ nugalėtojus Sveikiname viktorinos „Protų mūšis – 2019“ nugalėtojus

Kovo 27 dieną Kauno Panemunės pradinėje mokykloje vyko Kauno miesto trečių klasių mokinių viktorina „Protų mūšis - 2019“. Dalyvavo 24 komandos iš Kauno miesto mokyklų. Viktoriną sudarė keturi turai po dešimt klausimų. Mokiniams reikėjo atlikti matematikos, pasaulio pažinimo, lietuvių kalbos užduotis. Mūsų mokyklą atstovavo šie mokiniai : Simonas Davidonis ( 3a kl.) mokytoja Edita Piekienė, Eligijus Smailys ( 3b kl. ) mokytoja Dalia Kudžmaitienė, Deivis Zacharovas ( 3d kl. ) mokytoja Evelina Virbalienė. Labai džiugu , kad mūsų mokyklos komanda užėmė I vietą ir buvo apdovanoti taure , diplomais ir stalo žaidimu „Mūsų Lietuva „. Sveikiname mokinius ir džiaugiamės jų laimėjimu