en

Kvietimas į bendruomenės sporto šventę


Informacija dėl 2% pajamų mokesčio paramos skyrimo


 

Būsimų pirmokų tėvų dėmesiui

Skelbiame informaciją apie būsimų pirmokų komunikacinių gebėjimų patikrinimo datą ir laiką. Sąrašą rasite čia. Jei turite klausimų, galite skambinti telefonu 8 37 360245 (progimnazijos raštinė).

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Indrė Kondrotienė

Balandžio 3 dieną Kauno Jono Pauliaus II gimnazijoje vyko Šilainių mikrorajono ,,Poezijos pavasarėlis”. Mūsų mokyklos 8 c klasės mokinės Austėja Milaševičiūtė bei Alya Chahine tapo šio renginio laureatėmis (mokytoja L.Bulotienė). Balandžio 4 dieną Kauno ,,Vyturio” gimnazijoje vyko bendrojo ugdymo mokyklų 5-12 klasių mokinių ir mokytojų dailyraščio konkursas, skirtas Juozo Tumo Vaižganto 150-osioms gimimo metinėms paminėti. Mūsų mokyklos mokinės Meda Ėvaltaitė,6c kl., Patricija Viliušytė, 8b kl., tapo laureatėmis (mokytoja D.Paliackienė), o penktokė Rūta Laurinavičiūtė gavo Padėkos raštą už dalyvavimą (mokytoja D.Zubkienė).